حامیان شرکت بارکاو تجارت بارمان

شرکت بارکاو تجارت بارمان

اعضای کارگروه بارکاو تجارت بارمان با هدف توسعه تجارت پایدار و برپایی مرکز تجاری دائمی کالاهای ایرانی در افغانستان از سال ۱۳۹۶ تحقیقات میدانی خود را آغاز کرده و با سفرهای متعدد به کشور افغانستان و کارشناسی های دقیق علمی و فنی در تاریخ 1400/02/05 شرکتی را منحصرا جهت فعالیتهای نمایشگاهی به ثبت رسانده و شروع به فعالیت کرد.

با تلاش و توسعه فعالیت ها و همچنین عقد تفاهمنامه های بین المللی با دولت امارت اسلامی از یک طرف و همچنین تفاهمنامه های داخلی با نهاد های دولتی و خصوصی از طرف دیگر موفق به کسب مجوز تاسیس اولین مرکز تجاری و نمایشگاه دائمی کالاهای ایرانی در برج توین تاور کابل در تاریخ 1400/10/25 از طرف سازمان توسعه تجارت گردید . 

امید است با اتکا به خداوند متعال و  تلاش روز افزون اعضای این شرکت و همکاری نهادهای داخلی ایران و همچنین دولت افغانستان این پروژه عظیم به اهداف تعیین شده در دهه آتی برسد .

بارکاو تجارت بارمان

کارگروه بارکاو تجارت بارمان با هدف توسعه تجارت پایدار و برپایی مرکز تجاری دائمی کالاهای ایرانی در افغانستان از سال ۱۳۹۶ تحقیقات میدانی خودرا آغاز کرده و با سفرهای متعدد به کشور افغانستان و کارشناسی های دقیق علمی وفنی در تاریخ 1400/02/05 شرکتی را منحصرا جهت فعالیتهای نمایشگاهی به ثبت رسانده و شروع به فعالیت کرد ….

راه های ارتباطی

دفتر مرکزی کابل : کابل خیابان پروان سوم برج توین تاور طبقه سوم 

دفتر مرکزی مشهد:خیابان چمران – مقابل چمران ۷ _ پلاک ۵۶ – طبقه اول – واحد ۳

شماره تلفن : 4274-229-513 98+

شماره همراه : 3959-513-915 98+

ایمیل: Barkavtradegroup@gmail.com

حامیان دولتی و بین المللی شرکت بارکاو تجارت بارمان

طراحی شده توسط گروه رسانه بارکاو تجارت بارمان
تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت بارکاو تجارت بارمان می باشد.