حامیان شرکت بارکاو تجارت بارمان

آشنایـــــــــــــی با جغرافیایی به نام 

افغانســـــــتان

پایتخت افغانستان، کابل

کابُل، پایتخت افغانستان که همراه با دیگر توابع (ولسوالی ها)، جمعیتی بالغ بر ۴٬۳۷۲٬۹۷۷ میلیون نفر و مساحتی در حدود ۴۲۵ کیلومتر مربع دارد و در آن از همهٔ قومیت‌های اصلی افغانستان زندگی کرده و در ولایت کابل واقع شده‌است.

براساس شواهد رشد شهر نشینی ، حکایت از مهاجرت گسترده از سایر نقاط افغانستان به این شهر دارد. بر این اساس کابل نود و چهارمین کلانشهر جهان و در ردهٔ پنجمین شهر جهان از نظر سرعت رشد جمعیت قرار دارد.

فرهنگ افغانســــتان

افغانستان به دلیل قرارگرفتن در مسیرجاده ابریشم پیوندگاه تمدن‌های بزرگ جهان بوده و یکی از مهم‌ترین مراکز بازرگانی عصر باستان به‌ شمار می‌ رفته‌ است. این موقعیت مهم و حساس ژئواستراتژیکی و ژئوپولیتیکی افغانستان در شکل‌دادن فرهنگ‌ها و تمدن‌های بزرگ همچون ایرانی،  آسیای مرکزی، خاورمیانه و آسیای جنوبی در این کشور نقش مهمی داشته‌ است.

از عصر پارینه سنگی و طی دوره‌های تاریخی، مردم افغانستان، یا همان ایرانیان شرقی باستان، جایگاه عمده‌ای در معرفی و گسترش ادیان جهانی و نقش مهمی در بازرگانی و داد و ستد داشته و گه گاه کانون مسلط سیاسی و فرهنگی در آسیا بوده‌اند.

اقتصاد افغانستان

اقتصاد افغانستان به دلیل بازگشت تعداد زیادی از مهاجران  ثروتمند، نوسازی بخش زراعت کشور و ایجاد مسیرهای تجاری بیشتر با کشورهای همسایه و منطقه، در دهه اخیر به‌طور پیوسته بهبود یافته‌است.

تولید ناخالص داخلی این کشور در حدود ۷۰ میلیارد دلار با نرخ ارزی ۲۰ میلیارد دلار (۲۰۱۷)  است. این کشور بیش از ۶ میلیارد دلار، کالا وارد می‌کند اما تقریباً ۱ میلیارد دلار، میوه و آجیل صادرات می‌کند.

سرمایه گذاری در افغانستان

سرمایه گذاری در افغانستان​
تامین کالا

تامین کالا

نیاز روز افزون افغانستان به تامین کالا و محصولات غذایی و صنعتی ، بازار بی نظیری در جهت سرمایه گذاری هدفمند و کسب سود فراوان به وجود آورده است.

کشاورزی

کشاورزی

با توجه به نوسازی وسایل و بهبود مکانیزیم های کشاورزی و همچنین رشد جمعیت بالا ، بانک جهانی آینده ای رو به توسعه را برای افغانستان متصور است .

ترانزیت

ترانزیت

 موقعیت حساس ژئواستراتژیکی و ژئوپولیتیکی و وجود جاده و خط آهن سراسری، افغانستان را به یکی از مهم ترین مسیرهای ترانزیتی آسیا تبدیل کرده است .

بارکاو تجارت بارمان

کارگروه بارکاو تجارت بارمان با هدف توسعه تجارت پایدار و برپایی مرکز تجاری دائمی کالاهای ایرانی در افغانستان از سال ۱۳۹۶ تحقیقات میدانی خودرا آغاز کرده و با سفرهای متعدد به کشور افغانستان و کارشناسی های دقیق علمی وفنی در تاریخ 1400/02/05 شرکتی را منحصرا جهت فعالیتهای نمایشگاهی به ثبت رسانده و شروع به فعالیت کرد ….

راه های ارتباطی

دفتر مرکزی کابل : کابل خیابان پروان سوم برج توین تاور طبقه سوم 

دفتر مرکزی مشهد:خیابان چمران – مقابل چمران ۷ _ پلاک ۵۶ – طبقه اول – واحد ۳

شماره تلفن : 4274-229-513 98+

شماره همراه : 3959-513-915 98+

ایمیل:barkavtejaratbarman@gmail.com

حامیان دولتی و بین المللی شرکت بارکاو تجارت بارمان


تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت بارکاو تجارت بارمان می باشد.